Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
λέξεις-κλειδιά [ 100mm water pump mechanical seal ] αγώνας 88 προϊόντα.
John Crane 502 μηχανική σφραγίδα 100mm υδραντλιών για τις βιομηχανικές αντλίες
| Πρότυπο: | 502 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC EPDM NBR AFLAS |
Ο John Crane 502 μηχανική σφραγίδα υδραντλιών έθιξε 14mm 100mm
| Σχήμα: | 502 |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Τρύπα αγωγού 14-100 mm |
| Υλικό: | Επενδύσεις |
Θιγμένη μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών δαχτυλιδιών Ο αντι οξύ 58U
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC EPDM FEP |
Μηχανικός τύπος 59U 58U του John Crane σφραγίδων υδραντλιών ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ PTFE SS304
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC PTFE |
58U 59U τεφλόν τύπος SS304 του John Crane σφραγίδων υδραντλιών μηχανικός
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC PTFE |
SGS John Crane 58U μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών φυσητήρες μετάλλων
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | SSIC SSIC EPDM FEP |
SS304 58U Ο δαχτυλιδιών υγροί φυσητήρες μετάλλων τύπων του John Crane σφραγίδων υδραντλιών μηχανικοί
| Πρότυπο: | 58U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC EPDM FEP |
Βιομηχανική μηχανική σφραγίδα 16mm υδραντλιών τροφών λεβήτων 1527 καρβίδιο βολφραμίου
| Πρότυπο: | 1527 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 16100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC |
BERGMAN Αντικατάσταση John Crane 2100-S 12mm-100mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
Μηχανική σφραγίδα 25mm κενών αντλιών FOID βιομηχανική άνοιξη 100mm Ss304
| Πρότυπο: | FOID |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 25100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM PTFE |

