Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
Replace Flygt 3127 4440 5530 Pump Mechanical Seal 35mm Upper Seal with VITON FPM Elastomer
| Μέγεθος: | 35mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
Replace Flygt FRU-60mm 2400 Pump Mechanical Seal Upper Seal with VITON FPM Elastomer and 60mm Size
| Μέγεθος: | 60mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
17mm Flygt Pump Mechanical Seal with CAR SIC Face SIC Seat and VITON FPM Elastomer
| Μέγεθος: | 17mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Αυτοκινητόδρομο |
| Υλικό καθίσματος: | Ούτω |
Replace Flygt T05-25mm 3102 5520 Pump Mechanical Seal with 25mm Size and DIN24960 Standard
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστών |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
Replace Flygt FJL-25mm 3102 5520 Pump Mechanical Seal with Full Range of Flygt Pump Models and 25mm Size
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστών |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Αυτοκίνητο SIC TC |
| Υλικό καθίσματος: | Cer sic tc |
Replace Flygt T05-35mm Pump Mechanical Seal with DIN24960 Standard and 35mm Size
| Μέγεθος: | 35mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
20mm Flygt Pump Mechanical Seal Upper Seal for Models 3069 3057 3060 3065 3085 Replace FGU-20mm
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
120mm Flygt Pump Mechanical Seal with Tungsten Carbide TC Face and DIN24960 Standard for Flygt Pumps
| Μέγεθος: | 120mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
Replace Flygt FGU-20mm Upper Seal for Flygt Pump Models with 20mm TC Face and TC Seat
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
Replace Flygt FGU-20mm Upper Seal Mechanical Seal for Flygt Pump Models 3041 3045 3057 3060 3065 3085
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Αυτοκίνητο SIC TC |
| Υλικό καθίσματος: | CER TC |

