Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
105mm Flygt Pump Mechanical Seal Lower Seal with ISO9001-2015 Certification and DIN24960 Standard Compliance
| Μέγεθος: | 105mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
ISO9001-2015 Certified Flygt Pump Seal with TC Face and TC Seat for Flygt Pumps 45mm
| Μέγεθος: | 45 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
35mm Flygt Mechanical Seal with TC Face and TC Seat for Flygt Pump ISO9001-2015 Certified
| Μέγεθος: | 35mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
35mm Flygt Pump Mechanical Seal with Tungsten Carbide TC and VITON FPM for ISO9001-2015 Certified Applications
| Μέγεθος: | 35mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
20mm Flygt Pump Mechanical Seal with TC Face for Replace Flygt 2610 2620 2630 2640 3085 ISO9001-2015 Certified
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
90mm Metal Frame Flygt Pump Seal with TC Face and ISO9001-2015 Certified Cartridge Mechanical Seal
| Μέγεθος: | 90mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
ISO9001-2015 Certified 60mm Flygt Pump Cartridge Mechanical Seal with Tungsten Carbide TC and VITON FPM
| Μέγεθος: | 60mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
ISO9001-2015 Certified 25mm Replace Flygt Cartridge Seal with New Design for Pump Models 2660 4630 4640 8105
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστών |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
20mm Flygt Pump Cartridge Seal with Tungsten Carbide TC Faces and VITON FPM Elastomer for SS316 Hastelloy C AM350
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
Βεργκμαν GB102 Χημικά από ανοξείδωτο χάλυβα Αντλίες Σφραγίδες Μηχανικές σφραγίδες
| Όνομα: | Μηχανική σφράγιση |
|---|---|
| Μάρκα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Προέλευση: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |

