Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
BERGMAN 560D-50mm Μηχανική Σφράγιση Περιστροφικής Αντλίας για Υποβρύχιες Αντλίες WQ
| Μέγεθος: | 50mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | 560D |
| Όριο πίεσης: | ≤ 0,3MPa |
BERGMAN SB LX 16 mm Μηχανική σφραγίδα για περιστροφικές αντλίες
| Μέγεθος: | 16mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | SB LX |
| Μέγιστη πίεση: | ≤ 0,3MPa |
BERGMAN GX 113A αντλία Μηχανική σφραγίδα 20mm 25mm 30mm από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μέγεθος: | 20mm, 25mm, 30mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | GX 113α |
| Μέγιστη πίεση: | ≤ 1,2MPa |
ΜΕΡΓΜΑΝ FT σειρά Μηχανική σφραγίδα 12-30mm για περιστρεφόμενες αντλίες
| Εύρος μεγέθους: | 12 mm ~ 30 mm |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση: | ≤ 0,3MPa |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | -20 ° C-120 ° C |
BERGMAN 560D-70mm Μηχανική σφραγίδα περιστροφικής αντλίας για βυθισμένες αντλίες WQ
| Μέγεθος: | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| μοντέλο: | 560D |
| Όριο πίεσης: | ≤ 0,3MPa |
BERGMAN BT-A2 F Μηχανική σφραγίδα 12-20 mm για περιστρεφόμενες αντλίες
| μέγεθος: | 12, 16, 19, 20 mm |
|---|---|
| μοντέλο: | BT-A2 F |
| Μέγιστη πίεση: | ≤ 0,3MPa |
BERGMAN SB-20mm LX-20mm Μηχανική Σφράγιση Περιστροφικής Αντλίας
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | SB LX |
| Μέγιστη πίεση: | ≤ 0,3MPa |
ΜΕΡΓΜΑΝ Σειρά FB Μηχανική σφραγίδα 12-25 mm για περιστροφικές αντλίες
| Μέγεθος: | 12, 16, 19, 20, 25 χιλ. |
|---|---|
| Σχήμα: | ΦΒ |
| Μέγιστη πίεση: | ≤ 0,3MPa |
BERGMAN 560D-45mm Μηχανική σφραγίδα περιστρεφόμενης αντλίας για βυθισμένες αντλίες WQ
| Μέγεθος: | 45 χιλιοστά |
|---|---|
| Μοντέλο: | 560D |
| Όριο πίεσης: | ≤ 0,3MPa |
BERGMAN 560D-40mm Μηχανική σφραγίδα περιστρεφόμενης αντλίας για βυθισμένες αντλίες WQ
| Μέγεθος: | 40mm |
|---|---|
| μοντέλο: | 560D |
| Πίεση: | ≤ 0,3MPa |

