Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
λέξεις-κλειδιά [ 59u water pump mechanical seal ] αγώνας 14 προϊόντα.
58U 59U τεφλόν τύπος SS304 του John Crane σφραγίδων υδραντλιών μηχανικός
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC PTFE |
Μηχανικός τύπος 59U 58U του John Crane σφραγίδων υδραντλιών ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ PTFE SS304
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC PTFE |
Θιγμένη μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών δαχτυλιδιών Ο αντι οξύ 58U
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC EPDM FEP |
SGS John Crane 58U μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών φυσητήρες μετάλλων
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | SSIC SSIC EPDM FEP |
SS304 58U Ο δαχτυλιδιών υγροί φυσητήρες μετάλλων τύπων του John Crane σφραγίδων υδραντλιών μηχανικοί
| Πρότυπο: | 58U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC EPDM FEP |
Μηχανική σφραγίδα φυσητήρων μετάλλων του John Crane 58U 59U για την υδραντλία
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | SSIC SSIC PTFE |
BERGMAN 58U 59U 24mm-80mm Μηχανή βαφής λιξίνης αντλία Μηχανική σφραγίδα
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
BERGMAN 58U 59U 14mm-100mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
BERGMAN 58U 59U 14mm-100mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
BERGMAN 58U 59U 14mm-100mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |

