Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
λέξεις-κλειδιά [ 60mm spring mechanical seal ] αγώνας 99 προϊόντα.
Αντικαθιστά τη μηχανική σφραγίδα 60mm ανοίξεων Burgman M2N για το ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ CER αντλιών Fristam
| Πρότυπο: | M3N |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 1260mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ CER NBR |
BERGMAN 560C-10 12 14 15 16 18 19 20 22 25 28 30 32 35-60 mm Μηχανική σφραγίδα αντλίας
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
BIA τύπων μηχανική σφραγίδα 12mm ISO ανοίξεων υδραντλιών ενιαία εγκεκριμένος
| Πρότυπο: | BIA |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 12100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ CER SSIC TC NBR EPDM |
Υψηλή πίεση 65mm κυμάτων υποβρύχιες αντλίες της AFP σφραγίδων ανοίξεων μηχανικές
| Πρότυπο: | ABS |
|---|---|
| Specifcation: | ABS-40 45 50 55 65mm |
| Υλικό: | SSIC SSIC |
Αντικαθιστά τη μηχανική άνοιξη SS304 60mm ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ SSIC σφραγίδων M3N Eagleburgmann
| Πρότυπο: | M3N |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 1060mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC |
ABS μηχανική σφραγίδα 90mm αντλιών άλφα Laval της AFP υποβρύχια άνοιξη κυμάτων 100mm
| model: | ABS W014 |
|---|---|
| speciflcation: | ABS W014-65 80 90 100mm |
| material: | SS304 CAR |
GB103 βιομηχανική μηχανική σφραγίδα 120mm δαχτυλίδι SS304 κασετών Ο
| Πρότυπο: | GB103 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 16120mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM PTFE |
HJ92N 60mm λαστιχένια μηχανική σφραγίδα κασετών φυσητήρων για τις αυτοκίνητες αντλίες
| Πρότυπο: | HJ92N |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 18100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM |
101 M2n Burgman Single Spring Seal 60mm Sgs Εγκεκριμένο Αυτοκίνητο Ssic
| Μοντέλο: | M3N |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα άξονα 14-60mm |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC |
Ενιαία άνοιξη 60mm εγκεκριμένο SGS ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ SSIC σφραγίδων M2N M3N Burgman μηχανική
| Πρότυπο: | M3N |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 1460mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC |

