Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
λέξεις-κλειδιά [ lowara pump mechanical seal ] αγώνας 80 προϊόντα.
Lowara-16l-Χ μηχανική σφραγίδα 16mm αντλιών του SV ενιαία άνοιξη EPDM
| Πρότυπο: | Lowara-16l-Χ |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 16mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC EPDM |
LOWARA-16-X 20/16mm Αντικατάσταση μηχανικής σφραγίδας αντλίας
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
LOWARA-12-X 12mm μηχανική σφραγίδα αντλίας με καθίσματα CAR SIC
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
Προσαρμογή LOWARA-22-X 22mm μηχανική σφραγίδα αντλίας
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
SS304 SS316 LOWARA-22-X 22mm Μηχανική σφραγίδα αντλίας
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
22mm Lovara Sv αντλία Μηχανική σφραγίδα ISO9001 πιστοποιητικό SGS
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Κουάνγκτονγκ:Κίνα |
Vane 55mm γλιστρώντας τύπος ChSt Blackmer σφραγίδων αντλιών μηχανικός
| Πρότυπο: | Blackmer |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 3055mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ChSt |
ChSt 55mm συρόμενη αντλία πτερυγίων μηχανικές σφραγίδες Blackmer Τύπου
| model: | Blackmer |
|---|---|
| speciflcation: | Shaft hole 30-55mm |
| material: | CAR ChSt |
Θιγμένη μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών δαχτυλιδιών Ο αντι οξύ 58U
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC EPDM FEP |
Μηχανικοί φυσητήρες μετάλλων τύπων του John Crane σφραγίδων αντλιών πετρελαίου δαχτυλιδιών SS304 58U Ο
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC EPDM FEP |

