BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP
Τόπος καταγωγής Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα Bergman
Πιστοποίηση ISO SGS
Αριθμό μοντέλου MG12/MG2
Ποσότητα παραγγελίας min 10/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες Καρτόνι 35*35*50mm
Χρόνος παράδοσης 3/ημέρα
Όροι πληρωμής Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς 100000/μήνα
Λεπτομέρειες
Ονομασία Μηχανική σφραγίδα Ετικέτα ΜΕΡΓΜΑΝ
Καταγωγή Κουάνγκτονγκ:Κίνα Πιστοποιητικό ISO9001 SGS
Στροφή ΚΑΡ SIC TC Καρέκλες CER SIC TC
Καουτσούκ NBR VITON EPDM μέταλλο SS304 SS316
Υπηρεσία Υποστήριξη OEM και προσαρμογή
Επισημαίνω
BS Bo BP Μηχανική σφραγίδα αντλίας
110 mm Μηχανική σφραγίδα αντλίας
G60 Μηχανική σφραγίδα αντλίας
12 mm-110 mm 10000/PCS
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων
Εισαγωγή του προϊόντος και όροι χρήσης
Ονομασία Μηχανική σφραγίδα μέγεθος Καταγωγή Κουάνγκτονγκ:Κίνα
μάρκα Μπέργκμαν 12MM-110MM φύση Κατασκευαστής
πίεση ≤1,0mpa Ταχύτητα γραμμής ≤ 10m/s
θερμοκρασία -30°C-180°CΑξαρτάται από το καουτσούκ Πεδίο εφαρμογής Αντλίες Wilo