Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
20mm Flygt Pump Mechanical Seal with TC Face for Replace Flygt 2610 2620 2630 2640 3085 ISO9001-2015 Certified
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
90mm Metal Frame Flygt Pump Seal with TC Face and ISO9001-2015 Certified Cartridge Mechanical Seal
| Μέγεθος: | 90mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
ISO9001-2015 Certified 60mm Flygt Pump Cartridge Mechanical Seal with Tungsten Carbide TC and VITON FPM
| Μέγεθος: | 60mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
ISO9001-2015 Certified 25mm Replace Flygt Cartridge Seal with New Design for Pump Models 2660 4630 4640 8105
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστών |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
20mm Flygt Pump Cartridge Seal with Tungsten Carbide TC Faces and VITON FPM Elastomer for SS316 Hastelloy C AM350
| Μέγεθος: | 20mm |
|---|---|
| Υλικό προσώπου: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
| Υλικό καθίσματος: | Καρβίδιο βολφραμίου TC |
BERGMAN Αντικαταστήστε το Flygt Pump Seal FWL-105mm 3312 3351 3400 3501 3531 7084 7121 Μηχανική σφραγίδα κάτω σφράγισης
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Σημάδι: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
BERGMAN Αντικατάσταση Flygt Πυροσβεστικής Σφραγίδας FTL-120mm 3310 3350 3530 3600 Μηχανική Σφραγίδα Κάτω Σφραγίδας
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Σημάδι: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
BERGMAN Αντικατάσταση Flygt Σφραγίδα αντλίας FS-120mm 3800 3602 3351 3531 7121.9X5 Μεταλλικό πλαίσιο φυσίγγιο Μηχανική σφραγίδα
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Σημάδι: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
BERGMAN Αντικατάσταση Flygt Πυροσβεστικής Σφραγίδας FOU-45mm 2201 3140 3151 3152 5033 Μηχανική Σφραγίδα Επάνω Σφραγίδας
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Σημάδι: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
BERGMAN Αντικαταστήστε το φράγμα της αντλίας Flygt FQU-60mm 3170 3201 4670 5550 600 7045 Μηχανικό φράγμα άνω σφράγισης
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Σημάδι: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |

