Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
GB105 τύπος 18mm αυτοκίνητοι φυσητήρες μετάλλων σφραγίδων SS304 υδραντλιών
| Πρότυπο: | GB105 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 18160mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM PTFE |
δαχτυλίδι 527 18mm Ο αυτόματη δροσίζοντας σφραγίδα αντλιών τύπων για τις αντλίες καθαρού νερού
| Πρότυπο: | GB527 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 18100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC |
104B βιομηχανική Ο δαχτυλιδιών σφραγίδα 25mm 30mm υδραντλιών σφραγίδων αυτοκίνητη που θίγονται
| Πρότυπο: | 104B |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 2550mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM |
Μηχανική σφραγίδα FTK 16mm 20mm 25mm αντλιών Ebara συμπιεστών ψύξης
| Πρότυπο: | FTK |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 1645mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ CER SSIC NBR |
αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών 20mm Ftk2 Ftk για την αυτόματη δροσίζοντας μοτοσικλέτα αντλιών
| Πρότυπο: | FTK2 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 1535mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ CER SSIC TC NBR |
ΦΒ 12mm θιγμένο σφραγίδα SGS φυγοκεντρικών αντλιών 16mm 20mm μηχανική εγκεκριμένο
| model: | FB |
|---|---|
| speciflcation: | Shaft hole 12-25.4mm |
| material: | CAR CER SSIC NBR |
Υψηλή ευελιξία 104 45mm αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών για τη βιομηχανία ζάχαρης
| Πρότυπο: | 104 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 1245mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ CER SSIC TC NBR EPDM |
Sgs Industrial Epdm Pump Vacuum Mechanical Seal 25mm 100mm Ss304 Spring
| Μοντέλο: | FOID |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα άξονα 25-100mm |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM PTFE |
Ssic Nbr 20mm Φυγοκεντρική αντλία Μη ισορροπημένη στεγανοποίηση Sgs Εγκεκριμένο
| Μοντέλο: | ΦΒ |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα άξονα 12-25,4mm |
| Υλικό: | CER CER SSIC NBR |
SS316 θιγμένη σφραγίδα 90mm δαχτυλίδι GB102 υδραντλιών TC αυτοκίνητη Ο
| πρότυπο: | GB102 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 2590mm άξονων |
| υλικό: | TC TC |

