Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
Μηχανική σφραγίδα φυσητήρων μετάλλων του John Crane 58U 59U για την υδραντλία
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | SSIC SSIC PTFE |
Μηχανικός τύπος 59U 58U του John Crane σφραγίδων υδραντλιών ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ PTFE SS304
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC PTFE |
Υδραντλιών τεφλόν τύπος 58u 59u του John Crane σφραγίδων φυσητήρων μηχανικός
| Πρότυπο: | 59U |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC PTFE |
Θιγμένη μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών δαχτυλιδιών Ο αντι οξύ 58U
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ TC EPDM FEP |
Μηχανικοί φυσητήρες μετάλλων τύπων του John Crane σφραγίδων αντλιών πετρελαίου δαχτυλιδιών SS304 58U Ο
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC EPDM FEP |
502 διπλή μηχανική σφραγίδα 100mm του John Crane υδραντλιών άνοιξη Ss304
| Πρότυπο: | 502 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ CER SSIC TC NBR EPDM |
Βιομηχανική μηχανική σφραγίδα 16mm υδραντλιών τροφών λεβήτων 1527 καρβίδιο βολφραμίου
| Πρότυπο: | 1527 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 16100mm άξονων |
| Υλικό: | TC TC |
SGS John Crane 58U μηχανική σφραγίδα 14mm υδραντλιών φυσητήρες μετάλλων
| Πρότυπο: | 58u |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | SSIC SSIC EPDM FEP |
Αντικαταστήστε τη μηχανική σφραγίδα υδραντλιών Burgmanm H7N H76 για τις αντλίες τροφών λεβήτων
| Πρότυπο: | H7N H76 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 2095mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC EPDM NBR AFLAS |
58B 59B 14mm μηχανικό SGS σφραγίδων ISO ενιαίων κασετών εγκεκριμένο
| Πρότυπο: | 58B 59B |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 14100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SIC TC EPDM FEP PTFE |

