Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Grundfos
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Lowara
-
Μηχανικές σφραγίδες Flygt
-
Μηχανική σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών Wilo
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών άλφα Laval
-
Αυτοκίνητη σφραγίδα υδραντλιών
-
Μηχανική σφραγίδα κασετών
-
Μηχανική σφραγίδα αντλιών CNP
-
Μηχανική σφραγίδα άνοιξη
BERGMAN Σφραγίδα αντλίας SGRL-38.1mm 47.6mm SGRL Αντλία TC VITON Μηχανική σφραγίδα
| Ονομασία: | Μηχανική σφραγίδα |
|---|---|
| Σημάδι: | ΜΕΡΓΜΑΝ |
| Καταγωγή: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Mfl85n John Crane Ssic Mechanical Seal 150mm For Submersible Pumps 670/680/676
| Μοντέλο: | MFL85N |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα άξονα 18-150mm |
| Υλικό: | CAR SSIC TC /Ενθυλακωμένος δακτύλιος/PTFE |
Θιγμένη SGS διπλή μηχανική σφραγίδα HUU803 κασετών για τη βιομηχανία διαδικασίας
| Πρότυπο: | 224 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 18100mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC NBR EPDM FEP |
Βιομηχανική σφραγίδα 25mm μηχανική σφραγίδα PTFE αντλιών διαφραγμάτων WB2 FS
| Πρότυπο: | WB2 FS |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 25mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC PTFE |
Βιομηχανική Ο αντλία 16mm GB124 πετρελαίου σφραγίδων φυγοκεντρικών αντλιών δαχτυλιδιών του ISO
| Πρότυπο: | GB124 |
|---|---|
| speciflcation: | Τρύπα 16120mm άξονων |
| Υλικό: | ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ SSIC TC EPDM PTFE |

